Dodany: 2013-05-09 12:00:14

 

ArrowSeriale online to produkcje obyczajowe. Zdecydowana większość z seriale online nie wznosi się na wyżyny kinematografii. To co widzimy w serial Arrow odbiega od tego obrazu przeciętnych seriali.

 

Opowiada historię zielonej strzały.

Bohater narodził się z bogatego uwodziciela pozostawionego na wyspie bezludnej na pięć lat. Doszło do tego wskutek katastrofy lotniczej jakiej stał się ofiarą główny bohater serial Arrow. Powraca po latach do rodziny i próbuje się przyzwyczaić do danego trybu życia, ale jest nieco innym człowiekiem. W nocy z bogatego playboya zamienia się przede wszystkim w mściciela nocnego poluje na przestępców. Jego praca jest bardzo trudna do udźwignięcia, ale bohater serial Arrow się nie poddaje i twardo stąpa po ziemi i walczy o swoje.

 

Musi przecież pokonać tylu bandytów i złe moce. Nie ma wyjścia z tej sytuacji ani jednej pozostało już tylko walczyć o lepsze jutro to misja jaką nadał sobie bogaty dzieciak. Pieniądze ułatwiają mu walkę z groźnymi przestępcami. Warto spojrzeć na serial Arrow zwłaszcza jeśli czytało się komiksy o zielonej strzale to kolejny bohater z listy DC comics..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Arrow
Nick: