Dodany: 2013-01-08 11:33:11

 

Wyspa Skarbów: Część 2Kto nie lubi przygód? Chyba tylko ci, którzy nigdy ich nie chcieli przeżyć. filmy online to także przygodówki, są to sympatyczne opowieści nadające się do oglądania z całą rodziną. W filmy online jest cała masa produkcji pełnych wyzwań i przygód.

 

W film Wyspa Skarbów: Część 2 nie zabraknie przygód ani pościgów. Pełno tu wszelkiego rodzaju zaskoczeń czyhających na nas za rogiem. Fabuła film Wyspa skarbów: Część 2 jest następująca, młody pracownik ciężko pracujący w tawernie marzy o porzuceniu dotychczasowego życia i zajęciu się czymś innym. Jego marzenia to podróż pełna przygód i wyzwań po morzach i oceanach tego świata.

 

Pewnego dnia wpada w posiadanie mapy na której wykreślone jest droga do skarbów tak przynajmniej wierzy nasz główny bohater. Trzymając się tego porzuca swój dotychczasowy żywot i wyrusza w rejs. W miarę rozwoju akcji wszystko zazębia się coraz bardzie. Jego życie jest zagrożone, musi mierzyć się z przeróżnymi przeciwieństwami losu. Zanim uda mu się wyjść na prostą, wszystko może się jeszcze zepsuć.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wyspa Skarbów: Część 2
Nick: