Dodany: 2012-12-19 13:22:54
 

HuntedSeriale online od czasu do czasu eksponują jakąś większą rolę kobiecą na pierwszym planie. Jest to istotne odreagowanie wobec kina skupionego na twardych i bezwzględnych mężczyznach.

 

W tym celu w seriale online obsadza się kobiety w nietypowych rolach, np. agentek. W serial Hunted tak właśnie jest, główna bohaterka była szpiegiem, a teraz ktoś na nią poluje. Musi dowiedzieć się kto i uciec im lub ich zabić. Nieraz główna bohaterka serial Hunted staje naprzeciw tego trudnego wyboru, a nieraz ktoś podejmuje go za nią. Trzeba przyznać, że serial Hunted brzmi mało realistycznie, nie jest to przekonujący pomysł wręcz przeciwnie mimo iż jest osadzonych w naszych realiach to cały opis sprawia wrażenie mocno kosmicznego.

 

Brak realizmu występuje również w wielu scenach. Pościgi i inne zdarzenia wyglądają wręcz komicznie momentami tak jak z najlepszych lat kina akcji kiedy obecni byli w nim giganci publiki tacy jak Rambo. Należy pamiętać, że w serialach chodzi głównie o rozrywkę, nie zawsze musi być realnie by było widowiskowo.Dodaj nowy komentarz do artykułu Hunted
Nick: