Dodany: 2012-12-19 12:52:15

 

Czas honoruSeriale online w wykonaniu polskim także mogą być produkcjami hitowymi. Kasowość seriale online zależy przede wszystkim od pomysłu w nich zawartego i fabuły. Razem to wszystko daje nam sto procent.

 

W serial Czas honoru przenosimy się w czasie, akcja toczy się w realiach drugiej wojny światowej na terytorium Polski.

Kraj jest pod okupacją, w serial Czas honoru przedstawione są losy bohaterów polskiego podziemia. Cała akcja rozgrywana jest w sumie jeszcze na terenie trzeciej rzeszy i Związku Radzieckiego. Generalnie jednak większość akcji toczy się w Warszawie. Akcja serial Czas honoru przypomina w głównej mierze trudny i znoje partyzantki Polskiej.

 

Losy czterech głównych bohaterów, przeplatają się nawzajem między walką o życie i miłością w tle. Pełno jest zdrady i niepewności. Zło czai się za każdym rogiem, muszą być czujni i zachowywać pokój mimo wszystko. Fabuła serial Czas honoru jest wciągająca, pokazuje jak na każdym szczeblu każdy kręci na swoją korzyść, bez względu na to kim jest. Dobrze napisany scenariusz zapewnia dużą widownię już przez kilka lat. Obecnie emitowana jest już piąta seria serialu.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czas honoru
Nick: