Dodany: 2012-10-26 13:46:16

 

Single od dzieckaDla niektórych z nas słowo singiel kojarzy się z beztroską i nie martwieniem się tak przyziemnymi sprawami jak bycie z kimś płci przeciwnej, utrzymywanie rodziny. Zupełnie inaczej ten stan ukazuje film Single od dziecka, gdzie mamy dosłownie wszystko, czego w żadnym filmie tego typu zabraknąć nie powinno.

 

Mamy zarówno sytuacje satyryczne odnoszące się tylko i wyłącznie do osób stanu wolnego jak również wiele takich, właściwych tylko i wyłącznie małżeństwu. Oczywiście film Single od dziecka to próba pokazania życia dwóch przeciwstawnych stanów – małżeństwa oraz bycia samemu w zupełnie nowej odsłonie. Główni bohaterowie – przyjaciele, oczywiście odmiennej płci decydują się na niecodzienny krok.

 

Chcą mieć razem dziecko lecz nie wiązać się na stałe. Chcą tym sposobem nie psuć relacji jakie maluchy mają na romantyczne życie ich rodziców. Jest to powód dla którego film Single od dziecka naprawdę warto zobaczyć pomimo, że nie wszystkie filmy online jeszcze go prezentują. Lecz jeśli ma niedostęp do bazy można naprawdę natrafić na bardzo ciekawe produkcje i to nie tylko amerykańskie ( jakich jest zresztą większość) lecz również poprzez filmy online możemy obejrzeć znakomite dzieła innych, nie mniej znanych reżyserów.Dodaj nowy komentarz do artykułu Single od dziecka
Nick: