Dodany: 2012-10-01 10:40:25

 

Życie jak domFilm życie jak dom to film, który mimo , że początkowo nie jest produkcją ujmującą pozytywnymi spostrzeżeniami – z czasem staje się bardzo pozytywnym i wartościowym filmem, który daje nam wszystkim widzom – możliwość postawienia się w roli głównego bohatera i spojrzenia na swoje życie z innej perspektywy, tak by zobaczyć to – co na co dzień tracimy.

 

film Życie jak dom to opowieść o mężczyźnie, który nagle postanawia zmienić swoje podłe życie. Bodźcem do tego by zmienić swoje życie, jest dla głównego bohatera fakt iż to jego życie się kończy i będzie musiał zostać przez innych zapamiętany jako samotnik mieszkający w ruderze.

 

Dlatego postanawia wybudować swój wymorzony niegdyś dom , a ja się potem okazuje – odbudowując swój dom pomału odbudowuje również relacje ze swoimi najbliższymi, których wcześniej w życiu odtrącał, którzy nie mieli z nim codziennego kontaktu, bo on nigdy nie był w stanie skupić się na wizycie kogoś bliskiego, na tym, że ktoś jest. Kiedy wraz z odbudowywaniem domu, odbudowuje siebie – okazuje się, że koło nosa przeszło mu wiele rzeczy, na które być może nie będzie miał już nigdy czasu , gdyż jego choroba pogłębia się, a on umiera. Film życie jak dom to mimo wielu smutnych zdarzeń film – nadzieja, tak okrzyknięto go w sieci..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Życie jak dom
Nick: