Dodany: 2012-08-22 08:49:28
 

Cień przeszłościFilm, który opowiada o tym, jak to z czym mieliśmy do czynienia w przeszłości może często do nas powracać w formie, której niekoniecznie się spodziewaliśmy. film Cień przeszłości to film opowiadający historię pani detektyw i znanego psychiatry, którzy razem tropią przestępców, głównie tych, którzy są seryjnymi mordercami.

 

W pewnej chwili dostają oni sprawę morderstw, które wydają się być psychiatrze znajome. Okazuje się, że wypadki, zdarzenia są takie, jak obrazy, które niegdyś malował jego były pacjent, który ciężko chorował. Okazuje się, ze te tragiczne obrazy jeden po drugim zaczynają się sprawdzać, a wciąż nie wiadomo, czy to jego pacjent stoi za tymi zdarzeniami, czy też ktoś się na nich wzoruje.

 

Film cień przeszłości to film, który z pewnością wywoła niejedną ciarkę na naszych plecach. To film, który zdecydowanie powinien nosić miano kryminału, choć często sortowany jest i przyporządkowywany do dramatów. Film cieć przeszłości można uznać za film, który ma za zadanie pokazać nam inteligencje pracujących nad sprawą osób, a także pokazać jak niebezpieczni ludzie nas otaczają i kim są..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Cień przeszłości
Nick: