Dodany: 2012-08-21 14:49:08

 

The Deep Blue SeaJeśli filmy z gatunku romansu i banalnego ujęcia piękna lat 50-tych to , to czego oczekujecie od filmu to z pewnością spodoba wam się film the deep blue sea. Film the deep blue sea to film opowiadający historię kobiety, którą poznajemy jako młoda dziewczynę, która chce targnąć się na swoje życie.

 

Nie udaje jej się to, bo zostaje odratowana. Tymczasem poznajemy ją w nowej scenerii, która jest wnętrze jej mieszkania. film The Deep Blue Sea to film, który pokazuje nam kobietę, która wspomina nie tylko jak dotąd układało się jej życie, ale również wielu rzeczy zaczyna żałować. W jej głowie pojawiają się myśli krążące wokół nudnego małżeństwa, w którym tkwiła, a także pojawia się retrospekcja z jej szalonej miłości i romansu z pilotem.

 

To właśnie te wspomnienia są fabułą filmu, który oglądamy i jeśli można to nazwać filmem kobiecym to z pewnością nie udanym, ciekawym filmem kobiecym, a raczej naciąganą momentami monotonną opowieścią o tym, jak kobieta nie potrafiła sobie ułożyć życia. filmy online tego typu powinny sięgać głębiej, do przemyśleń, których niestety w tym przypadku zabrakło.Dodaj nowy komentarz do artykułu The Deep Blue Sea
Nick: