Dodany: 2012-08-06 10:08:31

 

Mroczne cienieKażdy, kto lubi oglądać filmy z pogranicza horroru, fantasy i komedii z cała pewnością powinien zainteresować się amerykańską produkcją Mroczne cienie, gdzie w głównej roli wystąpił dobrze znany wszystkim Johny Depp, wcielający się tym razem w głównego bohatera, któremu mroczna natura nie pozwala godnie żyć.

 

Ma wszystko – pieniądze i władze. Ma jednak również i słabości, które przyczynią się do jego zguby. Największą z nich jest słabość do kobiet. Wszystko zmienia się jednak kiedy poznaje Angelique Bouchard, której niestety łamie serce. Zdesperowana kobieta zamienia bohatera w wampira po czym zabija. Jednak na tym film Mroczne cienie się nie kończą.

 

Barnabas po dwustu latach wraca na ziemie i odkrywa jak bardzo zmienił się świat podczas jego nieobecności. Zaczyna dostrzegać świat, który wygląda tak różnie od tego, który przyszło mu poznać w czasach dzieciństwa i młodości. Jeśli interesuje Cię fabuła i już wcześnie widziałeś poprzez filmy online podobne produkcje Mroczne cienie są propozycją z której nie możesz zrezygnować.Dodaj nowy komentarz do artykułu Mroczne cienie
Nick: