Dodany: 2012-08-03 14:10:48

 

Projekt XWydawać by się mogło, że sam tytuł Projekt X to film sensacyjny, mówiący o czymś co tak dobrze znane jest większości z nas, a więc pojawiają się w nim Ci, którzy mają uchronić świat przez zbliżającą się zagładą.

 

Nic bardziej mylnego – film Projekt X to wyśmienita komedia amerykańska, której główny bohater postanawia zorganizować szaloną i wystrzałową imprezę.

 

Projekcja opowiada więc o przygotowaniach do tego wydarzenia jak również pokazuje, że tak naprawdę w życiu wszystko jest możliwe i cała sytuacja w pewnym momencie wymyka się spod kontroli. Nad wydarzeniami, które następują po sobie trudno jest zapanować. Chcesz wiedzieć jak Projekt X się zakończy, czym skończą się ekscesy głównych bohaterów – zapraszamy na filmy online, gdzie będziesz mógł poznać ich losy i przekonać się o tym, że tak naprawdę amerykańscy scenarzyści potrafią zaskakiwać pomimo już kultowych filmów takich jak „American Pie” czy „”Kac Vegas”. Dlatego właśnie zapraszamy na ten film przy którego oglądaniu nuda na pewno CI nie grozi.

 .Dodaj nowy komentarz do artykułu Projekt X
Nick: