Dodany: 2012-08-03 14:04:53

 

Cała prawda o mężczyznachDla niektórych Cała prawda o mężczyznach to nic innego jak filmy online będące niczym nowym. I rzeczywiście w pierwszej chwili może się tak właśnie wydawać, gdy jeden z głównych bohaterów tej opowieści zaczyna zastanawiać się nad własnym życie, czy tak naprawdę to co osiągnął daje mu szczęście i satysfakcję czy potrzebuje czegoś więcej.

 

Aby się o tym przekonać oddala się od swojej dziewczyny i zaczyna gonić marzenia. A czy to nie przypomina fabuły innych filmów? Oczywiście, że tak. Wielu bohaterów czy to amerykańskich czy dajmy na to angielskich filmów tak właśnie postępuje rzucając wszystko: piękny dom, osobę z którą dzieli się ż życie i zaczyna desperacko szukać szczęścia gdzie indziej.

 

To wszystko sprawia, że wydawać by się mogło, że film Cała prawda o mężczyznach to film taki sam jak inne. Niestety tak właśnie nie jest. Chociażby ze względu na to, że nie jest to produkcja znanych reżyserów w gwiazdorskiej obsadzie, Cała prawda o mężczyznach to film produkcji duńskiej w której znajdziemy elementy wielu gatunków: komedii, romansu jak również dramatu czy wątków obyczajowych.Dodaj nowy komentarz do artykułu Cała prawda o mężczyznach
Nick: