Dodany: 2012-07-03 12:49:06
 

Wakacje z CheerleaderkamiFilmy online, przeważnie tak jak i całe kino, pochodzą, z Ameryki. Hollywood i jego produkcje podbiły świat. film Wakacje z Cheerleaderkami to śmieszna historia o życiu dwóch młodych licealistów i ich przebojach w szkole średniej.

 

Chcą pomóc swojej drużynie w rozgrywkach próbują załatwić lepsze wsparcie i motywację. Za taką uznają cheerlederki, nie są to zwyczajne dziewczyny tylko zawodowe striptizerki. Film Wakacje z Cheerlederkami to nie ciekawa historia opowiedziana w sposób typowy i schematyczny przejrzysty scenariusz bez miłych zaskoczeń. Warto poświęcić mu trochę czasu jeśli szukamy płytkiej szybkiej rozrywki pełnej imprez i erotycznych podtekstów w tle.

 

Film Wakacje z Cheerledarkami to kino na niedzielną nudę i monotonnie można spokojnie siąść i przyjrzeć się zachawaniom nastolatków w wieku dojrzewania i ich wygłupom. Zabawa przede wszystkim tego trzyma się reżyser i cała obsada aktorska co widać i wyszło śmiesznie niestety nie zawsze zabawnie. Wakacje są tu tematem pobocznym, bo obóz jest organizowany latem.Dodaj nowy komentarz do artykułu Wakacje z Cheerleaderkami
Nick: