Dodany: 2012-06-25 14:00:45
 

Shamelessserial Shameless opowiada o dysfunkcyjnej, biednej i patologicznej rodzinie mieszkającej w rozpadającym się domu, w jednej z najbardziej niebezpiecznych dzielnic.

 

Jedną z głównych postaci tego komediodramatu jest Frank Gallagher, który jest bardzo nieodpowiedzialną głową rodziny, ciągle pije, popala trawkę i bierze wszystkie tabletki, jakie tylko wpadną mu w ręce. Matka związała się z lesbijką i odeszła od niego i szóstki swoich dzieci. Cały ciężar wychowania spoczywa więc na młodziutkiej Fionie, która rzuca szkołę i zatrudnia się w kilku różnych miejscach, wszystko po to, by móc zapewnić swojemu rodzeństwu byt. Ono także nie próżnuje.

 

Każdy z pozostałej piątki, nawet 8-letni Carl i 10-letnia Debbie chwytają się jakiś zajęć, by uzbierać pieniądze na czynsz. serial Shameless opowiada o codziennym życiu tej rodziny, ich niezrównoważonych sąsiadach, przyjaciołach, szansach i przeciwnościach, które los stawia im na drodze. serial Shameless z pozoru może wydawać się zwykłą komedią, jednak tak naprawdę to wzruszający obraz tego, jak rodzina potrafi pomagać sobie w trudnych chwilach..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Shameless
Nick: