Dodany: 2012-06-25 13:54:24

 

24 godzinyserial 24 godziny to interesująca produkcja telewizyjna z Kieferem Sutherlandem w roli głównej, za którą zdobył najbardziej prestiżową nagrodę, jaką może otrzymać aktor serialowy.

 

Niestety mimo że serial 24 godziny jest tak popularny w polskiej telewizji wyemitowano zaledwie dwa sezony, a cała produkcja liczy ich aż osiem. Całe szczęście, że są seriale online, gdzie fani produkcji mogli w spokoju śledzić kolejne odcinki. serial 24 godziny wzbudza wielkie emocje i fascynację zarówno publiczności, jak i krytyków w wielu krajach. Przedstawione wydarzenia rozgrywają się w czasie rzeczywistym w ciągu 24 godzin.

 

Każdy odcinek relacjonuje tylko jedną godzinę wydarzeń rozgrywających się w różnych częściach miasta. Jest to trzymający w napięciu thriller akcji, który opowiada o losach byłego agenta CIA Jacka Bauera. Dowiaduje się on o planowanym zamachu na senatora, który próbuje powstrzymać. Niestety w tym samym czasie zamachowcy porywają jego rodziną, a Jack odkrywa, że w CIA jest kret spiskowców Ma zaledwie dobę, aby rozwiązać tę zagadkę i uratować trzy istnienia.Dodaj nowy komentarz do artykułu 24 godziny
Nick: