Dodany: 2012-06-22 13:50:32
 

Fear Itselfserial Fear Itself to istna gratka dla fanów horrorów. Każdy odcinek skoncentruje się na innej historii, a reżyserii podjęli się mistrzowie gatunku. Na początek zaplanowano 13 odcinków, które stworzyły pierwszy sezon.

 

serial Fear Itself to dzieło stacji NBC, która za jego pomocą przekonała do siebie rzesze fanów, zwłaszcza, że gatunek grozy, traktowany był do tej pory przez branżę telewizyjną po macoszemu. Na przełomie kilku ostatnich lat trudno znaleźć seriale, które wywołałyby taki optymizm wśród znawców kina grozy i horroru.

 

Tym bardziej, warto dodać, że serial Fear Itself stał się wyznacznikiem w tym gatunku, ponieważ zawiera mnóstwo ciekawych rozwiązań, intrygującą fabułę, dobrze skrojone postacie oraz przede wszystkim mroczne, trzymające w napięciu wątki, które wywołają gęsią skórkę nawet u najbardziej zatwardziałych fanów horrorów. Serial każe nam zmierzyć się z najbardziej odrażającymi i przerażającymi wizjami, stworzeniami i fobiami, jakie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić. Jego formuła przyciągnęła przez telewizory mnóstwo fanów..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Fear Itself
Nick: